Čo ponúkame

Ponúkame Vám nutričné poradenstvo a zprostredkovanie zdravotnickej strarostlivosti v oblasti bariatricej chirurgie. Pomôžeme Vám pripraviť sa na operáciu a úspešne zvládnuť aj pooperačné obdobie.

Dodržujeme tieto základné pravidlá:

  • Informovanosť – budete plne informovaný a poučený pre správne rozhodnutie a výber najvhodnejšieho typu zákroku.
  • Príprava – naše rady ako sa pripraviť na operáciu zvyšujú Vašu istotu. Pre nás je na prvom mieste pacient.
  • Bezpečnosť – deň pred operáciou podstúpite komplexné zdravotné vyšetrenie (nielen krvi a EKG) k maximalizácii bezpečnosti operácie.
  • Pooperačná starostlivosť – poradíme Vám, budeme sledovať Váš váhový pokles, vývoj Vašich přidružených ochorení a dotazníkom i kvalitu Vašeho života, aby sme sa ubezpečili že všetko pokračuje podľa plánu. Kontaktujte nás preto kedykoľvek, pomôžeme Vám.

Chirurg MUDr. Michal Čierny CSc. je špecialistom bariatrickej chirurgie, vykonávajúci laparoskopické operácie posledných osemnásť rokov. Je jeden z popredných bariatrických odborníkov v Českej republike, je členom výboru a zakladajúci člen Bariatrickej sekcie Českej chirurgickej a Českej obezitologickej spoločnosti JEP. Ročne operuje viacej než 100 bariatrických pacientov z Česka, Británie a Slovenska.

O výsledkoch svojej práce na poli minimálne invazívnej chirurgie prednášal v Amsterdame, Porte, Istanbule, Manile, Las Vegas a o svojich výsledkoch v bariatrickej chirurgii referoval na medzinárodných kongresech v Prahe, Hradci Králové, Brne, v Paríži, vo Frankfurte ale i v Durbane v Južnej Afrike.

MUDr. Čierny osobne vykonáva každý chirurgický zákrok pre našich klientov v novovznikajúcom centre bariatrickej a metabolickej chirurgie v Nemocnici Břeclav. Nemocnica je moderná, plne vybavená veľká nemocnica so všetkými zariadeniami pre dôkladné vyšetrenie, s niekoľkými operačnými sálami, s plne vybavenými jednotkami intenzívnej starostlivosti (JIS) a anesteziologicko-resuscitačným oddelením. Břeclavská nemocnice je v súčasnosti jedinou nemocnicou v Európe, ktorá je držiteľom osvedčení pre medzinárodné normy ISO 9001, ISO 13001 a OHSAS 18001. Počas Vášho pobytu v nemocnici budete v starostlivosti a pod osobným dohľadom doktora Čierneho.

Izby pre pacientov sú dvoj a troj lôžkové nadstandardne zariadené izby vybavené TV a DVD prehrávačom a s bezdrôtovým prístupom k internetu. Môžete si priamo na mieste požičať alebo priniesť svoje vlastné DVD, ak si prajete.

Ak Vás táto ponuka zaujala, vypĺnte prosím podrobný zdravotný formulár, ktorý pomôže určiť, či je pre Vás chirurgická liečba vhodná. MUDr. Čierny ho vyhodnotí a navrhneme Vám riešenie / ďalší postup. Všetky osobné informácie zostavajú dôverné.

Kedže bariatrické operačné zákroky niesu hradené zdravotnými pojisťovnami na Slovensku, ceník a technické detaily nájdete v sekcii ceny.

Dokumenty

Vypľnte dotazník a zjistite či Vám operácia može pomôcť.